صوت پیجینگ کنفرانس 02144092836

بلندگو میکروفن آمپلیفایر باند 02144092836

سیستم کنفرانس دیجیتال LEM

مشخصات میکروفن کنفرانس LEM-LCS400:

اتصال به کامپیوتر با کابل RS232 جهت برنامه ریزی سیستم کنفرانس
نصب و برنامه ریزی بسیار ساده
امکان برنامه ریزی جهت کنترل سخنرانی میکروفن ها(آزاد ، محدودیت تعداد ، محدودیت زمانی )
دارای سیستم حضور غیاب جلسه
امکان رای گیری و بایگانی آمار در کامپیوتر( بله , خیر , ممتنع )
امکان نمایش آمار رای گیری برروی نمایشگر میکروفن
امکان زمان بندی اتوماتیک رای گیری
نمایش نتیجه رای گیری به صورت نموداری و درصدی برروی پرده نمایش و مانیتور
دارای نمایشگرLCD میکروفن کنفرانس
 
امکان تصویر برداری و چرخش اتوماتیک دوربین به سمت سخنران
اتصال همزمان 4 عدد دوربین اتوتراک کنفرانس و دوربین معمولی
نمایش تصویر و اسامی شرکت کنندگان در جلسه برروی مانیتور،کامپیوتر و پرده نمایش
سیستم پردازش گر تصویر
 
قابلیت اتصال به خط تلفن شهری جهت حضور در جلسه
خروجی هدفون برروی میکروفن جهت اتصال هدفن
دارای خروجی جهت اتصال سیستم مترجم همزمان
ورودی مجزا جهت پخش فایل های صوتی
خروجی مجزا جهت ضبط جلسه و اتصال به آمپلی فایر
 
جذب بازخورد صوتی بسیار بالا
آنتی فیدبک داخلی منبع تغذیه و کنسول
ساختارآکوستیکی بالا جهت کنترل زوزه
استفاده از سیستم DSP
مجهز به سیستم Auto close
 
اولویت میکروفن ریاست (خاموش کردن سایر میکروفن ها توسط ریاست )
کلید حق تقدم میکروفن کنفرانس رئیس جلسه
کلید قطع و وصل برروی میکروفن ها
قابلیت کنترل مجزای ولوم هر میکروفن
نمایشگرLED میکروفن کنفرانس جهت مشخص شدن میکروفن های فعال
دارای رکوردر جهت ضبط جلسات بر روی فلش
امکان اتصال میکروفن بیسیم و سیم دار مجزا
کار با برق شهر و برق اضطراری
 
24 ماه گارانتی تعویض + 10 سال خدمات پس از فروش
 
 میکروفن کنفرانس فول دیجیتال LEM-LCS-400
میکروفن فول دیجیتال LEM-400 با پشتیبانی از امکانات به روز سیستم حضور و غیاب، سیستم رای گیری هوشمند،هدایت دوربین های اتو تراک و بسیاری امکانات دیگر شما را از خرید و نصب بسیاری از لوازم جانبی بی نیاز خواهد کرد؛ یکی از پرفروش ترین میکروفون کنفرانس در دنیا با فناوری و طراحی خاص کشور ایتالیا به کمک منبع تغذیه قدرتمند و هوشمند خود ابتکار عمل را در دست دارد و توانسته است با امکاناتی که در اختیار کاربران و مصرف کنندگان میگذارد، نمره قبولی بالایی را از جانب مشتریان دریافت کند. یک انتخاب خاص و مطمئن برای مدیران موفق.
توضیحات جامع در مورد سیستم کنفرانس LCS400
میکروفن کنفرانس LEM-LCS-400/D/C را می توان در دسته میکروفن های کنفرانسی فول دیجیتال دسته بندی کرد و به واسطه این دسته بندی از این محصول توقع زیادی نیز داشت، حال کافیست تا کمی بیشتر با توانمندی های این محصول آشنا شویم و در آخر از خود بپرسیم که آیا این مجموعه واقعا پاسخگوی نیاز ما خواهد بود یا خیر.
از سودمند ترین و مهم ترین کاربرد های این دستگاه میتوان به سیستم ضبط جلسه و مستند سازی آن اشاره کرد که به واسطه منبع تغذیه هوشمند آن ممکن شده شده است؛ همانطور که میدانید سیستم های فول دیجیتال LEM قابل برنامه ریزی با کمک کامپیوتر هستند، شما می توانید به راحتی و با کمک کابل RS-232 مرکز کنترل خود را به کامپیوتر متصل کنید و با توجه به نیاز سیستم را برنامه ریزی کنید. از دیگر امکانات هوشمند این سیستم می توان به سیستم رای گیری کار آمد آن اشاره کرد، این امکان را برای شما فراهم می کند تا  بعد از هر لایحه، آنرا به واسطه کنسول ریاست به چالش رای کشانید و در نهایت نتیجه را پرینت و در کامپیوتر بایگانی کنید تا در مواقع لزوم دوباره به آن دسترسی داشته باشید. مجموعه هوشمند LEM-400 مانند بسیاری از سیستم های کنفرانسی هوشمند دیگر قابلیت پشتیبانی از دوربین های ساده و اتوتراک را خواهد داشت؛ امکان اتصال 4 دوربین رباتیک سبب شده تا کاربران بتوانند نظارت کاملی روی جلسه خود داشته باشند و در نهایت صدا و فیلم جلسه را نیز بایگانی کنند، همچنین امکان نمایش تصاویر زنده جلسه روی مانیتور های تعبیه شده در سالن نیز وجود دارد، تا در صورت وجود نقاط کور همه شرکت کننده ها بتوانند به سادگی تصویر شخص سخنران را ببینند، به این صورت که دوربین های اتوتراک به طور هوشمند به سراغ کنسول فعال و شخص سخنران خواهند رفت و تصویر او را به نمایش درمی آورند، همچنین این امکان وجود دارد تا نام و مشخصات فرد را نیز در تصویر به نمایش دراورید.
شما می توانید با استفاده از منبع تغذیه این دستگاه حالت های مختلفی را برای جلسه خود انتخاب کنید، مانند حالت ریاست که در آن تمام میکروفن های شرکت کننده تنها با تائید کنسول ریاست فعال می شوند یا برای مثال حالت آزاد که در آن همه میکروفن ها می توانند بدون محدودیت در دسترس سخنرانان باشند و یا محدودیت تعداد سخنرانی.
ناگفته نماند که این کنسول(میکروفن) ها دارای صفحه نمایش نیز هستند که شرکت کنندگان می توانند در آن نتیجه آرا، تعداد اعضا ، مدت زمان سخنرانی و وضعیت جلسه را مشاده کنند.
 میکروفن ها و کپسولی های تعبیه شده در این محصول همگی از نوع کپسولی های مناسب جلسات ( 4سویه) هستند و می توانند صدا را از 4 جهت حتی از فاصله 120 سانتی متری به طور کامل جذب کنند، ناگفته نماند خلاقیت و نوآوری در سیستم آنتی نویز LEM-LCS400 موجب شده تا این سیستم نویز ناشی از موبایل و لوازم الکترونیکی را در سه مرحله به صورت کامل حذف نماید و صدایی شفاف و خالص داشته باشیم.


جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب