صوت پیجینگ کنفرانس 02144092836

بلندگو میکروفن آمپلیفایر باند 02144092836

اکو همراه و اکو پرتابل شارژی

جهت انتخاب اکو همراه مناسب با نیاز شما متن ذیل آماده شده است:
اکو شارژی به دو دسته تقسیم می شود.1-اکو همراه،این مدل در ابعاد کوچکتر و وزن کوچکتر ساخته می شود که قابلیت حمل راحتری داشته و داخل کیف های دوشی قراردارد یا به عبارت دیگر اکو دوشی نیز گفته می شود.2-اکو پرتابل ابعاد بزرگتری نسبت به اکو کیفی دارد و با باطری بزرگتر و قدرت پرتاب صدای بیشتر حمل این مدل همانند چمدان است.
توضیح جامع درمورد انتخاب نوع اکوی مناسب با برنامه شما
اکو شارژی را به 4 بخش تقسیم می کنیم:
اکو کیفی مینی شارژی"اکو همراه کیفی شارژی"اکوپرتابل متوسط شارژی"اکوپرتابل 12 اینچ شارژی
اکو مینی کیفی شارژی: این اکوکیفی شارژی دارای بلندگوی 4.5 اینچ است و ابعاد آن همراه با کیف اکوهمراه دارای ارتفاع 19 سانتی متر عرض 16 سانتی متر و عمق 14 سانتی متر است. این اکومینی شارژی دارای وزن سبکی (2کیلو و 500 گرم) است و همراه با باطری داخلی 12ولت 1.3 آمپر اتمی تغذیه می شود. کاربرد این اکو مینی شارژی دوگانه است شما هم میتوانید مستقیم با برق شهر و یا باطری شارژی داخلی آن استفاده کنید.
از مزیت های این اکو مینی می توان به وزن سبک و اندازه کوچک آن اشاره کرد تا در حمل و نقل آن جهت مراسم مذهبی، راهپیمایی، کوهنوردی به راحتی جابجا می شود.
مدل PA-604 از نمونه های این محصول می باشد که به سه مدل 1-ساده فلش خور 2-فلش ضبط دار 3-فلش بلوتوث ضبط دار تقسیم می شود.
اکوهمراه کیفی: این اکو همراه شارژی از بلندگوی داخلی 6 اینچ تشکیل شده است. ارتفاع 28 سانتیمتر و عرض 25 سانتیمتر عمق 14 سانتیمتر از ابعاد این اکو همراه شارژی می باشد. این اکوهمراه دارای وزن 5 کیلو و 400 گرم است و می توان به صورت دوشی و یا دستی حمل کرد.باطری داخلی این اکوهمراه 12 ولت 4.5 آمپر اتمی می باشد.
از مزیت های این اکوهمراه شارژی وزن متوسط و ابعاد متوسط آن است و مناسب مراسم مذهبی، اتصال به ادوات موسیقی کوچک، راهپیمایی و کوهنوردی است.
مدل 614 از نمونه های این محصول می باشد که در 4 طرح مختلف تولید می شود:
1-مدل ساده فلش خور 2-مدل فلش خور همراه با بلوتوث و ضبط کننده 3-مدل ساده همراه با میکروفن بیسیم 4-مدل بلوتوث –ضبط-میکروفن بیسیم دار
اکو پرتابل متوسط: گاهی اوغات نیاز به صدای بلندتر داریم و فضا و تعداد شرکت کنندگان در جلسه نسبتا زیاد می باشد در این صورت نیاز به اکوشارژی داریم که صدای نسبتا قوی تری داشته باشیم و وزن نسبتا متوسط از این رو مدل اکو پرتابل متوسط 624 مناسب کار شما است. این مدل از دو عدد بلندگوی داخلی 6 اینچ پشتیبانی می کند و به صورت دستی حمل می شود.مدل اکو پرتابل 624 نوید الکترونیک به 4 مدل: 1-مدل ساده فلش خور 2-مدل فلش خور همراه با بلوتوث و ضبط کننده 3-مدل ساده همراه با میکروفن بیسیم 4-مدل بلوتوث –ضبط-میکروفن بیسیم دار تقسیم می شود.
قابلیت استفاده در مراسم های مذهبی-اتصال ادوات موسیقی-سخنرانی می باشد.
اکو پرتابل 12 اینچ: این اکو پرتابل از مدل های پر قدرت اکو شارژی می باشد و حمل این مدل به صورت دستی می باشد.باند 12 اینچ پر قدرت داخلی این اکو پرتابل صدای بیشتری نسبت به مدل های قبلی تولید میکند و مناسب مجالس با جمعیت بیشتر می باشد. باطری داخلی این اکو پرتابل 12 ولت 7.3 آمپر می باشد.
نوید الکترونیک سری 714 و 812 با بلندگوی 12 اینچ از مدل های این اکوپرتابل شارژی می باشد. که بدنه 714 از نوع چوبی و بدنه مدل 812 از نو پلاستیکی می باشد.
لازم به ذکر است:
تمامی مدل ها دارای ورودی میکروفن سیم دار هستند و همچنین دارای ورودی AUX جهت اتصال به گوشی و یا هر پخش کننده خارجی می باشد.
تمامی مدل ها دراری خروجی باند اضافه می باشد تا در صورت نیاز باند به اندازه خودش را راه اندازی کند.
قابلیت اتصال به برق خودرو از ویژگی های این اکو همراه ها می باشد.V


جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب